FAQ

Máme na výber z množstva povrchových úprav Od kvalitného laminatu, cez perfektne hladké laky, dokonale spracované dyhy až po „bezotlačkové“ materiály a tvrdené sklo. každá kuchyňa sa navhuje pre konkrétneho kienta, do konkrétneho priestoru a je vyrobená pre vás. Každá je originál a rôznorodá, ako vy.

Všetko záleží od vás, pokiaľ sa väčšinu času stravujete v reštauráciách, tak Vám stačí menej vybavená kuchynka, no pokiaľ ste vášnivý kulinár, cena bude priamo úmerne stúpať s veľkosťou a prevedním kuchyne vrátane vnútoného vybavenia. Máme 8 cenových skupín, ktoré sa prispôsobia vašej predstave a rozpočtu. Naši skúsení dizajnéri vám radi pomôžu a poradia aby ste sa zmestili do vášho naplánovaného rozpočtu.

Naše kuchyne sa vyrábajú pre Vás. Dodanie závisí od návrhu kuchyne a typu materiálu. Zvyčajne to však trvá od 4 do 6 týždňov od odoslania objednávky. S montážou počítajte v nasledujúcom týždni od dodania.

Nie nemusíte. My vám však ponúkame výhody oproti elektro predajcom. Napríklad prémiové produkty Siemens StudioLine s 5 ročnou továrenskou zárukou, kvalitný predajný servis a zaškolenie. Môžete si vybrať zo značiek spotrebičov Electrolux, AEG, Siemens, Bosch a Miele.

Samozrejme, Nolte, aj ostatné značky, s ktorými sa spájame kladú obrovský dôraz na udržateľnosť. Nolte je hrdým držiteľom certifikátov FSC, PEFC. Predsa len to je naša spoločná zem a tiež si ju chceme chrániť najlepšie ako sa dá.

Nájdete u nás značky s certifikátmi FSC, PEFC, RENEWABLEPLUS, EMISSION CLASS A, GOLDEN M, CLIMATE NEUTRAL, B-CORP, OEKO-TEX®, the Nordic Ecolabel, REACH  a ďalšie.

Radi vás zaškolíme do ovládania vašej novej kuchynskej linky a inteligentných spotrebičov. Ako bonus, pre vás prinášame rôzne rady, vychytávky a zaujímavé recepty, ktoré môžete nájsť čoskoro v našom online magazíne www.byvdoo.sk

Zľavy dostupné u nás, sa stávajú predmetom diskusie pri plánovaní. Napríklad, pokiaľ si u nás objednáte kuchyňu so spotrebičmi a vodným centrom, bude uplatnená zľava na základe blokového nákupu.

U nás získate vysoko kvalitné a odolné produkty, ktoré sú zároveň vyrábané s veľkým dôrazom na zachovanie životného prostredia a ste plnohodnotne sprevádzaný dizajnérom s titulom Ing. arch.

Áno kvalitný návrh je absolútnym základom pre kvalitne strávený čas v kuchyni. Či už sa jedná o varenie, prípadne len posedenie s priateľmi. Pozorne vypočujeme Vaše požiadavky a očakávania aby sme sa čo najviac trafili do vášho životného priestoru. Aby ste každé dvierka otvorili, aby ste sa dostali „dozadu“, aby ste všetko čo potrebujete mali „poruke“ a aby to bolo krásne. Dobrý návrh stojí čas a skúsenosti.

Áno samozrejme. Maximálne využitie priestoru spolu s dizajnovým jazykom je to, čo je naša práca. Máme širokú škálu modelov správnych rozmerov, aby nezostal nevyužitý priestor.

Áno, ergonómia je základ príjemne stráveného času v kuchyni. Na toto vám radi odpovedia naši dizajnéri v showroome. Skúste sa zatiaľ zamyslieť, kto viac vari 🙂

Áno, samozrejme. Našii klienti dostavaju plnohodnotný servis autorizovaného architekta registrovaného v komore architektov ci sa jedná o úpravy v byte, alebo stavbu. Sme držitelmi ceny Obytnej budovy roka 2012 a tiež sa môžeme pochválit nomináciou na cenu časopisu ARCH. V štúdiu pracuju výhradne kolegovia s titulom Ing. arch.

V Nolte pri výrobe kuchýň používajú tie najkvalitnejšie materiály. Digitalizované sekvencie zaisťujú najvyššiu presnosť počas výroby, ktorú pre istotu sleduje aj zamestnanec. Posledné, konečné úpravy sú robené ručne – pre maximálnu kvalitu produktu. Vyrobené v Nemecku.

Naše produkty navrhli dizajnéri ocenení mnohými cenami za dizajn. Naše značky su držiteľlmi produktov Red Dot Design Awards, German design Awards a mnohých dalších. Výroba kuchynských liniek prebieha výhradne v Nemecku. Ostatné značky vyrábaju prevažne v rámci EU.

Nolte si vyrába vlastné povrchy a materiály  aby sme mali celý vyrobný proces a kontrolu kvality pod dohľadom.

Nolte ako jedna z prvých kuchynských značiek spĺňa naročné podmienky certifikácie FSC a tiež PEFC.. Drevo sa využíva výhradne z udržateľného hospodárstva.

Návrh je spoplatnený aby sme sa vám mohli plnohodnotne venovať a vyriešiť všetky detaily tak aby celý proces prebehol bez starostí. Samozrejme cenu návrhu a zamerania vám odpočítame z objednávky kuchynskej linky.

Cena zodpovedného návrhu kuchyne je 45€/ bm + DPH v čom získavate konzultácie, vizualizácie, zodpovedný návrh vrátane pozícií ZTI vývodov, elektroinštalácií a samozrejme cenovú ponuku s predbežným termínom dodania a zameranie priestoru pri objednaní.

Pokiaľ máte návrh od architekta, tak cenová ponuka nie je spoplatnená. Samozrejme, my musíme niektoré detaily upraviť podľa štandardov NOLTE, preto preferujeme osobné stretnutie, kde si preberieme detaily. Pokiaľ pošlete návrh z iného štúdia, tak návrh je spoplatnený.

Spoločnosť Nolte Küchen poskytuje svojim maloobchodným partnerom na oprávnené reklamácie záruku až 5 rokov. Bežné známky opotrebenia spôsobené mechanickými faktormi sú vyňaté zo záručných podmienok.

Komunikácia obyčajne začína zaslaním e-mailu na adresu hello@plaan.sk kde si dohodnete termín konzultácie s dizajnérom. Po dohode, pošlete dizajnérovi pôdorysy a všetky potrebné podklady, ktoré si náš dizajnér dôkladne naštuduje aby bol pripravený na konzultáciu. Proces objednávania kuchyne začína spoločným rozhovorom o Vašich očakávaniach a následne návrhom. Náš šikovný dizajnér si pripraví nákres a vizualizáciu ktorú vám odprezentuje, spoločne s dizajnérom vyladíte kuchyňu do detailu a na záver keď bude kuchyňa podľa Vašich predstáv, schválite ju.

Vďaka zodpovednému prístupu našich dizajnérov a silnému partnerovy Nolte nemáme veľa reklamácií a tak k nim pristupujeme vždy s osobným zreteľom. Venujeme sa im okamžite bez zbytočného odkladu a nad rámec Obchodného zákonníka.