FAQ

Máme široký výber povrchových úprav vrátane kvalitného laminátu, perfektne hladkých lakovaných povrchov, precízne spracovaných dyhových materiálov až po moderné „bezotlačkové“ materiály a tvrdené sklo. Každá kuchyňa je navrhnutá špeciálne pre konkrétneho klienta a jeho priestor. Každá kuchyňa je originál – podobne ako vy, a ponúka širokú škálu možností.

Vaše potreby sú pre nás prioritou. Ak trávite väčšinu času v reštauráciách, môžete si vybrať jednoduchšie vybavenú kuchynku. Avšak, ak ste vášnivý kulinár, cena sa bude zodpovedajúco zvyšovať podľa veľkosti a kvality kuchyne, vrátane jej vybavenia. Ponúkame 8 rôznych cenových kategórií, aby sme sa prispôsobili vašim predstavám a rozpočtu. Naši skúsení dizajnéri sú tu, aby vám poskytli odbornú pomoc a poradenstvo, aby ste sa zmestili do vášho plánovaného rozpočtu.

Naše kuchyne sa vyrábajú pre Vás. Doba dodania závisí od zložitosti dizajnu a použitých materiálov, ale zvyčajne trvá od 4 do 6 týždňov od potvrdenia objednávky. Montáž je obvykle dokončená do nasledujúceho týždňa po dodaní kuchyne.

Nemusíte, ale ponúkame vám výhody oproti iným predajcom elektrospotrebičov. Medzi naše výhody patrí ponuka prémiových produktov z radu Siemens StudioLine s 5-ročnou továrenskou zárukou, kvalitný predajný servis a odborné zaškolenie. Môžete si vybrať zo širokej škály značiek elektrospotrebičov, vrátane Electrolux, AEG, Siemens, Bosch a Miele.

Venujeme veľkú pozornosť udržateľnosti, čo platí nielen pre značku Nolte, ale aj pre ostatné značky, s ktorými spolupracujeme. Nolte sa hrdí držbou certifikátov FSC a PEFC, čo dokazuje našu záväzok k ochrane životného prostredia. Sme si vedomí dôležitosti starostlivosti o našu spoločnú Zem, a preto ponúkame aj ďalšie značky s certifikátmi ako FSC, PEFC, RENEWABLEPLUS, EMISSION CLASS A, GOLDEN M, CLIMATE NEUTRAL, B-CORP, OEKO-TEX®, the Nordic Ecolabel, REACH a ďalšie.

S radosťou vás oboznámime s ovládaním vašej novej kuchynskej linky a inteligentných spotrebičov. Okrem toho, ako bonus, pripravujeme pre vás rôzne tipy, triky a zaujímavé recepty, ktoré môžete objaviť v našom online magazíne na adrese www.byvdoo.sk

Pri plánovaní vašej kuchyne u nás sa zameriavame na diskusiu o dostupných zľavách. Napríklad, ak si objednáte kuchyňu spolu so spotrebičmi a vodným centrom, môžete využiť zľavu vďaka blokovému nákupu.

Ponúkame vám vysoko kvalitné a odolné produkty, ktoré sú vyrábané s veľkým zreteľom na ochranu životného prostredia. Navyše, budete mať plnohodnotnú podporu dizajnéra s titulom Ing. arch., ktorý vám pomôže s každým krokom.

Áno, kvalitný návrh je základom pre príjemne strávený čas v kuchyni, či už pri varení alebo len pri príjemnom posedení s priateľmi. S veľkou pozornosťou počúvame vaše požiadavky a očakávania, aby sme čo najlepšie zapadli do vášho životného priestoru. Naším cieľom je zabezpečiť, aby ste mohli každé dvierka otvoriť, aby ste sa ľahko dostali k veciam vzadu, aby ste mali všetko, čo potrebujete, na dosah ruky, a aby to všetko bolo esteticky krásne. Dobrý návrh si vyžaduje čas a skúsenosti.

Áno, samozrejme. Naša práca spočíva v maximálnom využití priestoru a navrhovaní dizajnu, ktorý zodpovedá vašim potrebám. Ponúkame širokú škálu modelov s optimálnymi rozmermi, aby sa žiadny priestor nezostal nevyužitý.

Áno, ergonómia je základ príjemne stráveného času v kuchyni. Na toto vám radi odpovedia naši dizajnéri v showroome. Skúste sa zatiaľ zamyslieť, kto viac vari 🙂

Samozrejme. Naši klienti majú k dispozícii komplexný servis od autorizovaného architekta, ktorý je registrovaný v komore architektov, či už ide o úpravy v byte alebo o novú stavbu. Naše služby sú ocenené cenou Obytnej budovy roka 2012 a sme hrdí na nomináciu na cenu časopisu ARCH. V našom štúdiu pracujú výhradne skúsení kolegovia s titulom Ing. arch.

V Nolte sa pri výrobe kuchýň používajú len najkvalitnejšie materiály. Digitálne riadené procesy zabezpečujú najvyššiu presnosť výroby, ktorú ešte dodatočne sleduje aj zamestnanec pre istotu. Posledné jemné úpravy sú vykonávané ručne, aby sme zabezpečili maximálnu kvalitu produktu. Všetko je vyrábané v Nemecku.

Naše produkty sú výsledkom práce dizajnérov ocenených mnohými prestížnymi cenami. (Red Dot Design Awards, German Design Awards a ďalšie). Všetky kuchynské linky sú vyrábané v Nemecku, zatiaľ čo ostatné značky vyrábajú väčšinou v rámci EÚ.“

Nolte si vyrába vlastné povrchy a materiály  aby sme mali celý vyrobný proces a kontrolu kvality pod dohľadom.

Nolte ako jedna z prvých kuchynských značiek spĺňa naročné podmienky certifikácie FSC a tiež PEFC.. Drevo sa využíva výhradne z udržateľného hospodárstva.

Naša služba návrhu kuchyne je spoplatnená, aby sme vám mohli poskytnúť plnohodnotnú starostlivosť a vyriešiť všetky detaily tak, aby celý proces prebehol bez problémov. Cena návrhu a zamerania sa však odpočíta z celkovej sumy pri objednaní kuchynskej linky.

Cena zodpovedného návrhu kuchyne je 45€ za meter štvorcový + DPH, a toto vám zaručuje konzultácie, vizualizácie, zodpovedný návrh vrátane presnej pozície vývodu vody, elektroinštalácií a samozrejme cenovú ponuku s predbežným termínom dodania, spolu s meraním priestoru pri objednaní.

Ak máte k dispozícii návrh od architekta, cena za našu cenovú ponuku nie je účtovaná. Avšak, z dôvodu zabezpečenia súladu s našimi štandardmi v NOLTE, bude možno potrebné niektoré detaily upraviť. Preto preferujeme osobné stretnutie, kde môžeme spoločne prebrať všetky potrebné detaily. V prípade, že návrh pochádza z iného štúdia, bude účtovaná poplatok za naše služby

Spoločnosť Nolte Küchen poskytuje svojim maloobchodným partnerom záruku až na 5 rokov pre oprávnené reklamácie. Záručné podmienky však nezahŕňajú bežné známky opotrebenia spôsobené mechanickými faktormi.

Komunikácia obvykle začína zaslaním e-mailu na adresu hello@plaan.sk, kde si dohodnete termín konzultácie s naším dizajnérom. Po dohode nám zašlete pôdorysy a všetky potrebné podklady, ktoré si náš dizajnér dôkladne preštuduje, aby bol pripravený na konzultáciu.

Proces objednávania kuchyne začína spoločným rozhovorom o vašich očakávaniach, nasledovaný návrhom. Náš šikovný dizajnér vytvorí nákres a vizualizáciu, ktorú vám odprezentuje. Spoločne s dizajnérom doladíte kuchyňu do detailu a na záver, keď bude kuchyňa presne podľa vašich predstáv, ju schválite.

V Nolte sa pri výrobe kuchýň používajú len najkvalitnejšie materiály. Digitálne riadené procesy zabezpečujú najvyššiu presnosť výroby, ktorú ešte dodatočne sleduje aj zamestnanec pre istotu. Posledné jemné úpravy sú vykonávané ručne, aby sme zabezpečili maximálnu kvalitu produktu. Všetko je vyrábané v Nemecku.

Naše produkty sú výsledkom práce dizajnérov ocenených mnohými prestížnymi cenami. (Red Dot Design Awards, German Design Awards a ďalšie). Všetky kuchynské linky sú vyrábané v Nemecku, zatiaľ čo ostatné značky vyrábajú väčšinou v rámci EÚ.“