IZBA „ALL-IN-ONE“ – PERFEKTNE FUNKČNÁ KOMORA

Čo potrebujem a kde to potrebujem? Starostlivosť o bielizeň, miesto na žehlenie, ukladanie nákupov, prezliekanie sa po práci, odkladanie vrátneho skla, plechoviek a PET fliaš, miesto na recykláciu odpadu alebo čokoľvek iné, čo je potrebné urobiť vo vašej domácnosti: vo funkčnej komore Nolte sa nájde miesto pre všetko. Multifunkčná technická miestnosť sa vyznačuje veľkorysými odkladacími policami, širokými zásuvkami a množstvom skrytých pomocníkov. Špinavá a čistá bielizeň je dokonale usporiadaná. Tu má všetko svoje vlastné miesto a nie je rozmiestnené po celom dome.

Integrované sedenie

Otvorené moduly môžete využiť ako úložný priestor na tašky, alebo aj ako lavičku na obúvanie a vyzúvanie.

Poriadok pri práci

Využite priestor nad a pod práčkou ako úložný priestor na pracie prostriedky, odstraňovače škvŕn alebo ako úložný priestor na kôš na bielizeň.

Navyše, už žiadne stohovanie. Aj nápoje sú vždy pripravené v špajzi na svojom mieste. Rôzne prepravky môžete umiestniť prehľadne v otvorenom priestranstve alebo umiestniť ľubovolne do segmentov.

Ľahká recyklácia = trvalo udržateľný život

Praktické výsuvné systémy poskytujú dostatočný priestor na prehľadné a upratané triedenie odpadu.

Veľký priestor pre malé veci

Vo veľkorysých zásuvkách máte rýchlo po ruke veľké množstvo drobností, ako sú uteráky, umývacie potreby, sáčky do košov a akékoľvek veci. Rôzne koše na bielizeň sú v segmentoch ľahko skryté. To znamená, že všetko nie je len vytriedené, už to ani nie je na očiach alebo rozmiestnené kde-tu po dome.

Konečne dostatok miesta na všetko.

Tak ako vám to vyhovuje.