Category
Spotrebice

MIELE

Od svojho založenia v roku 1899 sa Miele riadi svojim prísľubom kvality s mottom „Vždy lepší“. Znamená to: Robíme všetko pre to, aby sme boli „Vždy lepší“ ako všetci ostatní dodávatelia a „Vždy lepší“, ako už sme. Pre našich zákazníkov to znamená upokojujúci pocit, že dostanú tie najlepšie domáce spotrebiče, ktoré môžu za svoje peniaze očakávať. Vďaka tomu je Miele jedinečné.

Kvalita Miele

Pre perfektné výsledky už viac ako 120 rokov platí: Na Miele sa môžete spoľahnúť. Ako jediný výrobca vo svojom odvetví testuje spoločnosť Miele svoje produkty ako sú práčky, sušičky, umývačky riadu alebo rúry na pečenie na životnosť až do 20 rokov. Ponúkame tak jedinečnú spoľahlivosť a bezstarostnosť. Zákazníci značky Miele z celého sveta preto zachovávajú spoločnosti Miele vernosť a odporúčajú ju ďalej.

Aj do budúcnosti vám sľubujeme: V oblasti kvality a životnosti nerobíme žiadne kompromisy.

Technika Miele

Miele predstavuje fascinujúcu techniku a vynikajúce výsledky pri minimálnej spotrebe energie. To platí pre hygienickú a šetrnú starostlivosť o Vašu bielizeň, Vaše podlahy a riad ako aj pre rozličné kulinárske zážitky pri varení a pečení. Zabezpečujú to mnohé inovatívne vlastnosti, ktoré sú dostupné len v Miele.

Túto skutočnosť potvrdzuje nespočetné množstvo prvých miest v testoch tovarov rôznych inštitúcií po celom svete.

Remeslo Miele

Miele predstavuje skutočné remeselné umenie, v ktorom sa spája vízia, precíznosť a veľa lásky k detailu. Každý z našich produktov je vyrábaný na najvyššej úrovni a prechádza dokonalou kontrolou kvality až po finálnu kontrolu povrchu rukavičkou. Od rukovätí, ktoré sú vyfrézované z jedného kusu kovu, až po rozmery štrbín, ktoré sú zosúladené naprieč všetkými produktovými skupinami, je každý diel súčasťou našej cesty k absolútnej dokonalosti. Pretože nič pre nás nie je dôležitejšie, ako Vaša dlhodobá radosť z prístroja Miele.

Dizajn Miele

Miele predstavuje jasné tvary, nadčasovú eleganciu a intuitívne ovládanie. Či už s klasickými otočnými ovládačmi, decentným senzorovým displejom alebo dotykovým displejom s vysokým rozlíšením: Ovládanie Miele je jednoduché a zábavné.

Nikde inde pre vaše zabudovateľné kuchynské spotrebiče nenájdete porovnateľný rozsah štýlových dizajnových línií a farieb. Nikde inde nie je dizajn spotrebičov tak dôkladne vzájomne zosúladený. Bez ohľadu na to, aký štýl zariadenia uprednostňujete: Miele sa k vám bude perfektne hodiť.