Category
Prečo Nolte ?

Kvalita

Kuchyne Nolte – synonymum výnimočnej kvality, rozmanitosti a služieb, spoľahlivosti a kontinuity.  Cieľom spoločnosti Nolte je byť lepší ako priemer. To platí nielen pre materiály, ktoré používajú, ale aj pre koncept, technológiu a dizajn.

 

Vyrobené v Nemecku. Kuchyne Nolte sa vyrábajú vo výrobnom závode s rozlohou približne 100 000 metrov štvorcových v Löhne a Melle. Zákazníci po celom svete berú ich prísľub kvality veľmi vážne. „Made in Germany“ je súčasťou globálneho úspechu.

Vysoká kvalita každého produktu znamená, že pri výrobe kuchýň sú použité výhradne špičkové materiály. Digitalizované sekvencie zaisťujú najvyššiu presnosť pri výrobe, ktorú navyše monitoruje zamestnanec aby vedel zaistiť, že sa vám dostane špičková kuchyňa. Posledné úpravy sú dané ručne pre maximálnu kvalitu a jemné detaily.

 

Nolte sa pýši viac ako 60 rokmi skúseností. Spoločnosť Nolte založil pán Konrad Nolte v roku 1958 v meste Löhne. Spoločnosť dodnes vlastní tá istá rodina, čo zaisťuje že tradícia a hodnoty sa nemenia. Maren Schmitt-Nolte a Georg Konrad Nolte, vnúčatá zakladateľa, pokračujú v tomto príbehu.

 

For us, good is not good enough.