Category
Spotrebice

Foster

Exkluzívne úpravy ocele
Renomovaná povrchová úprava Foster dáva každému póru našich výrobkov jedinečný rukopis v nerezi, ktorý kombinuje neprekonateľnú estetiku s ľahkosťou čistenia a zaisťuje veľkú odolnosť. Certifikácia ISO 9001 zaručuje starostlivé riadenie všetkých podnikových procesov, z ktorých každý má za cieľ zaručiť zákazníkovi najvyššiu kvalitu produktu.

Láska k umeniu a dotyk krásy, ktorý každý deň dýchame v našej Palazzo Terranova v Brescelle v miestnostiach s freskami plnými histórie, ktoré boli považované za umelecké a kultúrne dedičstvo sú súčasťou všetkých našich produktov.
V týchto priestoroch sa rodí renomovaná elegancia a prepracovaný dizajn, ktorý odlišuje značku Foster, vďaka čomu ju architekti z celého sveta a zákazníci, ktorí ocenia krásu kombinovanú s funkčnosťou, stali jednou z najobľúbenejších značiek na svete.

V spoločnosti Foster berieme udržateľnosť a environmentálny dopad nášho podnikania veľmi vážne. Preto každý deň navrhujeme zariadenia, ktoré zvyšujú úroveň ergonómie, funkčnosti a výkonu a snažíme sa znižovať energetickú stopu každej jednej fázy činnosti spoločnosti.

WE ARE FOSTER

FOSTER Katalóg 2019